Logo

JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

Број на оглас: 3633249 | Објавен на: 11.07.2020, 08:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 5.000 €

5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep Grand Cherokee 4.0 benzin plin
ATESTIRAN PLIN
KLIMA
KOZEN ENTERIER
MEMORIJA NA SEDISTA
BORD KOMPJUTER
REGISTRIRAN DO 12.12.2020

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 Goki

Потврден огласувач