Logo

Opel Astra G 1.6 16v

Број на оглас: 3633258 | Објавен на: 08.07.2020, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1998

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra
- Motor Ecotec 1.6 16v 74kw so rebrast kais
- 1998 godina
- Bez tocka korozija
- Bez gram sminka
- Full Oprema so klima
Cena po dogovor moze i zamena...
Info na 076 721 851

 Xxx