Logo

VOLVO V50 2.0 d. ZAMENA

Број на оглас: 3633371 | Објавен на: 30.06.2020, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V50

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Volvo v50 2.0dizel 2007godina registrirano do07.2020
vo odlicna sostojba sacuvano I se ispravno.funkcionalno
.uvezeno od ch 2019
mozi I zamena. za povece informacii na telefon.
070.522.689...078.845.983

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач