Logo

MASKA ZA RADIO MP5 ZA VW PASSAT B6 2004-2008 GODINA

Број на оглас: 3633458 | Објавен на: 02.07.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Maskata e nova
ODGOVARA NA POVEKE VW VOZILA
PASSAT.. GOLF 5...JETTA..
Poveke informacii na tell
076-552-882
076-552-882
078-387-379

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач