Logo

Honda mtx 125-r 2T

Број на оглас: 3633473 | Објавен на: 15.07.2020, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1993

Модел: Honda mtx 125

Километри: 20000

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam honda mtx 125 vo odlicna sostojba pali vozi so vodno ladenje motorot ima mnogu snaga moze da se vidi i proba vo sekoe vreme ( bez dokumenti)za poveke info na viber ili whatsapp mozna zamena samo za pogolem enduro so moja doplata.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Emran