Logo

2 GUMI SAVA ESKIMO

Број на оглас: 3633541 | Објавен на: 05.07.2020, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 195

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumitese zimski m+s vozeni samo zimuska

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач