Logo

Kabelski digitalen resiver Golden Media HDC Mini

Број на оглас: 3633567 | Објавен на: 08.08.2020, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

1.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kabelski HD resiver Golden Media HDC Mini so card reader, malku koristen.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач