Logo

Piaggio typhoon 50

Број на оглас: 3633615 | Објавен на: 04.07.2020, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Odlicen motor pali vozi

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Perica

Потврден огласувач