Logo

Bandasi za golf 3 vento

Број на оглас: 3633671 | Објавен на: 01.07.2020, 00:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 bandasi za golf trojka ili vento bandasite se pravi ne se cukani dvata imaat zimski gumi

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач