Logo

машина за тутун

Број на оглас: 3633680 | Објавен на: 02.07.2020, 08:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


се продава машина за тутун рачна без касети

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач