Logo

PASSAT 1.9 TDI-105ks- PASAT (Bora.Golf.Seat.Audi.Fiat.Opel)

Број на оглас: 3633691 | Објавен на: 02.07.2020, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg i servisiran so full oprema

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGE

Потврден огласувач