Logo

Delovi za Alfa 147 po najpovolni ceni

Број на оглас: 3633708 | Објавен на: 09.07.2020, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat delovi za alfa 147 po najpobolni ceni

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач