Logo

Fiat Stilo JTD Odlicno!!!

Број на оглас: 3633900 | Објавен на: 21.09.2020, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.000 €

2.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fiat Stilo 1.9 JTD,2004 God,140ks/103kw.Stiloto e registrirano do 11 mesec,so full oprema,se si funkcionira na nego,so odlicni gumi.Ima sitni karoseriski zabeleski,kako vozilo od taa godina.Servis mal napraven pred 300 km,golem servis pred 10300km.Nema nisto vlozuvanje vo nego.Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme.Moze zamena so moja doplata.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач