Logo

Huawei Mate 10 Pro

Број на оглас: 3634047 | Објавен на: 04.07.2020, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Mate 10 Pro

Боја: Blue

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 11.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e socuvan mnogu koristen so zastitno staklo i futrola so nego dobivate 2 futroli i Huawei QuickCharge orginalen

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач