Logo

Huawei P9 lite zacuvan

Број на оглас: 3634164 | Објавен на: 02.07.2020, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9 lite

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 75 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava huawei p9 lite zacuvan telefon bez grepki na ekranot i na zadniot kapak odi so kutija komplet..

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ProtectMobile (претпријатие)

Потврден огласувач