Logo

VW POLO 1.4 TDI.FUL OPREMA-KLIMATRONIK

Број на оглас: 3634173 | Објавен на: 03.07.2020, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.4 TDI.59 ks.
PROIZVEDENO 11.2005 god.
VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA - FULL -
PLATENI KONPLETNO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ........

Потврден огласувач