Logo

3 GOLEMI PARCELI POKRAJ CRNA REKA

Број на оглас: 3634289 | Објавен на: 20.09.2020, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4197 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Ливадата се наоѓа во месноста Милчино на местото таканаречено Колтук покрај Црна Река
со квадратура 4197 м2 катастарска парцела бр.1309. Општина Демир Хисар атар с.Бабино цена по договор .
Нивата се наоѓа во месноста Милчино со квадратура 1160 м2 катастарска парцела бр.1332. Општина Демир Хисар атар с.Бабино цена по договор .
Нивата се наоѓа во месноста Стругарица
квадратура 3583 м2 катастарска парцела бр.1981. Општина Демир Хисар атар с.Бабино цена по договор .
Телефон за контакт :
071 354 603
071 954 954

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Andrej Beslievski

Потврден огласувач