Logo

Парцели од 3250м2 во Абланица

Број на оглас: 3634314 | Објавен на: 24.11.2020, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2300 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продаваат парцели (ливади) во Абланица - Берово.
На одлична локација, погодни за изградба на викендица и друго.
Може замена за возило, а за кеш екстра цена.
Цена по договор!
Повеќе инфо на:
078/270-669 - Дарко

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач