Logo

Odlicno socuvan Mercedes CLS320cdi

Број на оглас: 3634323 | Објавен на: 29.06.2020, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLS 320

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 266 kw / 362 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes CLS 320 Cdi 7g-Tronic Twin Turbo 2009g
266 ks Remap Chip
Full oprema , parking senzori, navigacija....
novi gumi
Desen volan
Ekstra zacuvano

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Majk