Logo

Seat Ibiza 1.4 бензин

Број на оглас: 3634326 | Објавен на: 04.07.2020, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Ibiza 1.4 бензин 55kw / 75 ks
2005 година
109000 КМ оригинал со сервисна книшка
Увезено од Германија
возејки донесено
регистрирано до 21.02.2021 год.
Климатроник
Електрика на прозори
Радио со Bluetooth USB SD
2 клуча
Одлично сочувана

Телефон за контакт:
070 253 646

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач