Logo

Mercedes benz actros 1842

Број на оглас: 3634377 | Објавен на: 29.06.2020, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes actros 8 komada
od 2012 do 2015 godina
extra cena za kesh
moze zamena
1 mega 7 standart

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач