Logo

Huawei p20 pro twilight odlicno zacuvan mozna zamena

Број на оглас: 3634422 | Објавен на: 04.07.2020, 10:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Huawei P20 pro

Боја: Multicoloured

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam huawei p20 pro vo odlicna sostojba 6gb ram 128gb memorija android 10 baterija drzi skoro 2dena sledi so orginalen polnac garantiram za ispravnosta mozna e zamena so moja ili vasa doplata za zamena druga cena info na viber ili whatsapp.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Emran