Logo

VW Touran 1.9 tdi

Број на оглас: 3634510 | Објавен на: 04.07.2020, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


itno se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo ekstra cena za kes info samo na tel 077652468 Angelce!!
tel 077652468 Angelce!!
tel 077652468 Angelce!!

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач