Logo

Se prodava mazda 323

Број на оглас: 3634551 | Објавен на: 30.06.2020, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 323

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mazda 323 poradi zaminuvanje vo stranstvo,kolata e vo odlicna sostojba

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач