Logo

Velosiped tocak pony

Број на оглас: 3634552 | Објавен на: 03.07.2020, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 16 "

Големина на рам: 16 "

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


pony velosiped ispraven

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 gitara

Потврден огласувач