Logo

Mercedes benz c 220 cdi karavan a b d dizel

Број на оглас: 3634710 | Објавен на: 01.07.2020, 00:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes benz c 220 cdi karavan a b d dizel
Klima
Poveke inf 070690900

Zabeleski rucna ne mu raboti treba da se menuvat plocki
Zadna desna vrata treba da se farba i breden branik..

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 denis

Потврден огласувач