Logo

СКУТЕР LONGJIA FIREFOX 50cc

Број на оглас: 3634718 | Објавен на: 11.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


⤵ Спецификации за модел FIREFOX 50cc 4Т ⤵
✅ Мотор 4 тактен
✅ Воздушно ладење
✅ Зафатнина на мотор 50цм3
✅ Моќност на мотор 2.8kw / 6500 rpm
✅ Гуми предни (120/70-12) , задни (130/70-12)
✅ Кочници предни на диск , задни на гуртни
✅ Капацитет на резервоар 6л
✅ Палење електрично на копче + опција на курбла
✅ Тежина на мотор 85кг
✅ Дозволена носивост 244кг
✅ Димензии 1870X700X1165
✅ Достапен во сребрена и сина боја.

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ‼️

Гаранција од 12 месеци, со овластен сервис во НАЈК ПРОМ с.Дабиле, Струмица кој е комплетно опремен со сите резервни делови потребни за сервис‼️

НИСКИ ЦЕНИ, ВИСОК КВАЛИТЕТ ‼️

НАЈК ПРОМ с. Дабиле - Струмица
📞 072 261 251 , 075 468 397 , 075 468 450 , 034 523 513

НАЈК ПРОМ с. Горно Оризари - Битола
📞 075 212 768 , 075 212 764

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 НАЈК-ПРОМ с.Дабиле

Потврден огласувач