Logo

Klima kompresor Alfa Romeo 159 1.9 JTD

Број на оглас: 3634746 | Објавен на: 30.06.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 159

Tип на делови: Клима уреди

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Клима компресор за Alfa Romeo 159 1.9 JTD
Вршиме достава по карго
Тел за контакт: 071 / 441 - 444
078 / 600 - 555

Огласи од: AUTOSTRUJA

AUTOSTRUJA

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 AUTOSTRUJA

Потврден огласувач