Logo

Luftmasser sensor za Opel Corsa B

Број на оглас: 3634831 | Објавен на: 30.06.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa B 1.2 16v

Tип на делови: Останато

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


LUFTMASSER SENZOR - Се продаваат имам 3
1 на BOSCH оригинал Германски 1500ден
1 на BBT Германски тој е скоро нов пола година е користен. - 2000ден
1 Кинески. Скоро нов 1год користен- 700ден

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Mio

Потврден огласувач