Logo

Vlecna sluzba -Slep 24/7 Влечна Шлеп служба Pomos na pat

Број на оглас: 3635079 | Објавен на: 18.09.2020, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111.111 МКД

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се бара / Можна е замена


Шлеп служба 24/7 Ресен нуди
-превоз на автомобили
-комбинја
-виљушкари
-земјоделска механизација -трактори
-помали камиони , минибуси
и секаков вид на возила до 5 тона .....

072 217 -688 072 217-688
Shlep sluzba Slep sluzba Помош на Пат
Шлеп служба Влечна служба
Vlecna sluzba
Tow servise Road assistance

 Zlatko (претпријатие)

Потврден огласувач