Logo

Audi A3 odlicno!!!

Број на оглас: 3635105 | Објавен на: 05.07.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Audi vo dobra sostojba,so klimatronik,zatemneti stakla so a-test,esp,farovi so lupi,abs,solidni gumi.Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme.Moze I zamena so moja doplata so realni ceni. Kontakt na 078/820-054 Nikola.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач