Logo

SE PRODAVA SKUTER

Број на оглас: 3635132 | Објавен на: 08.07.2020, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2017

Модел: X

Километри: 5000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


HITNO SE PRODAVA SKUTER VO EXTRA SOSTOJBA PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO
ACO
075 574 520
075 574 520

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 JANE MK

Потврден огласувач