Logo

Coolpad Torino S2

Број на оглас: 3635138 | Објавен на: 30.06.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: coolpad torino s2

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е мах сочуван
➤Прима сите картички
➤Батерија држи 1ден

Додатоци:
➤Кутија
➤Полнач

Конфигурации:
➤13.0MP задна камера
➤8.0МP предна камера
➤2.0GB Рам
➤Дисплеј 5.0инчен
➤Внатрешна меморија 16GB
➤Процесор Quad-Core 1.3GHz 
➤Андроид:6.0 Marshmallow

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мобилни Телефони

Потврден огласувач