Logo

Xiaomi Mi A2 lite so garancija

Број на оглас: 3635166 | Објавен на: 08.07.2020, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Mi A2 lite

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 1 МКД

4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Xiaomi Mi A2 lite so garancijata do 03.2021god. Telefonot e so 4gb ram i 64 rom memorija. Telefonot e so skrsen ekran no tachot mu raboti odlicno. So telefonot sleduvaat 3 maski. Bez zameni

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач