Logo

DAF 95 XF 430

Број на оглас: 3635178 | Објавен на: 04.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава DAF 2004 год ЕУРО 3 Во исправна состојба.
Тел за контакт 075-787-792

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач