Logo

Scania 420

Број на оглас: 3635184 | Објавен на: 04.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава SCANIA 420 ЕУРО 3
Регистрирана.
Во екстра состојба

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач