Logo

Volvo FH 12 420

Број на оглас: 3635197 | Објавен на: 11.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Volvo FH 12 420 , 2003 Год
Еуро 3
Регистрирано.
Во исправна состојба
Тел 075-787-792

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач