Logo

OPEL REKORD C COUPE делови

Број на оглас: 3635213 | Објавен на: 02.07.2020, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Rekord

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


****** ПРОДАДЕНО******
Се продаваат делови за Опел рекорд ц купе задна шофершајбна, врати, километража со шал табла, итн.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач