Logo

friteza profesionalna 5l

Број на оглас: 3635225 | Објавен на: 30.06.2020, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


friteza profesinalna koristena mnogu malku za domasni potrebi

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач