Logo

Velosiped

Број на оглас: 3635229 | Објавен на: 30.06.2020, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Женски

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: Останато

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava. Velosipedot e vo dobra sostojba.

Cena po dogovor

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Landi