Logo

Xenon сијалици D1S Osram

Број на оглас: 3635242 | Објавен на: 30.06.2020, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нови сијалици Xenon.
Цената е за пар од две сијалици
Како што се на слика.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач