Logo

Se prodava kuka vo Krusevo. Mozna zamena za stan vo Skopje!

Број на оглас: 3635246 | Објавен на: 17.11.2020, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 80 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Partizanska

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija!! Mozna e zamena za stan vo Skopje.

Poveke info:

077/790-423 Ace
077/910-540 Tiana

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач