Logo

Се продава јачмен

Број на оглас: 3635260 | Објавен на: 30.06.2020, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Јачмен во вреќи реколта 2020 ,цена по договор 075 220 880

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 lazo lazarov

Потврден огласувач