Logo

Кобила

Број на оглас: 3635283 | Објавен на: 30.06.2020, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продава кобила која знае да извршува земјоделски активности.

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 Киро