Logo

opel astra Se prodava hiitno

Број на оглас: 3635299 | Објавен на: 30.06.2020, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava hitno opel astra donesena od germani carineta so full oprema i od na dobrite motori 16.16v benzin potrosna ima 5.5 na 100 km so garancija

 Beko