Logo

Bansek za koski

Број на оглас: 3635305 | Објавен на: 30.06.2020, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Продавници, Трговија / Месарница

Вид на оглас: Се продава


Bansek za koski za kasapnica 2 komada edniot e so postole drugiot e bez postole

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Sulejman

Потврден огласувач