Logo

Sprat od kuka

Број на оглас: 3635330 | Објавен на: 30.06.2020, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Тип на домот: Половина куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2010

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Gjoko Tutusev 6

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva sprat od kuka, cena po dogovor

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач