Logo

Bmw E36 320I So Atest Plin - 96!

Број на оглас: 3635331 | Објавен на: 10.07.2020, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se Prodava Bmw E36 320İ!
Proizvedena 1995 Godina 12 Mesec!
Registrirana!
So Zelen Karton!
So Full Oprema!
Klimatronik!
So Atestiran Plin!
So Aluminski Bandasi!
Kozni Sedishta!
Motor Menuvac Extra!
Kolata E Vo Extra Super Sostojba!

 mensur

Потврден огласувач