Logo

PlayStation3

Број на оглас: 3635340 | Објавен на: 30.06.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава PS3 за повеќе информации јавете се на:071702039

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 Kire