Logo

Audi A4 3.0 TDi sline quattro 150 ks 234 kv

Број на оглас: 3635349 | Објавен на: 02.07.2020, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.111 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A4 3.0 TDi sline Automatik
2005 god
koza navigacija
c chanzer 6 kom
greaci na sedista senzori
csenon svetla orginalni negovi
so ful oprema
vo dobra sostojba
moze zamena
071 666 166

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Cako

Потврден огласувач